6.8.2017

6. srpna 2017 v 18:10 | Atiss |  Jídelníček


Snídaně: 2 křehké plátky+1 plátek eidamu+cherry rajčata 109kcal
Svačina: Nic
Oběd: 2 křehké plátky+hovězí polévka do hrnečku 129kcal
Svačina: Nic
Večeře: Nic
=238kcal

Pití: 2,3l
Pohyb: Jízda na koni -300kcal; 5km chůze(celý den) -137kcal
= -437kcal
Ranní váha: 63,5kg

Zdravím všechny!
Řekla jsem mamce, že k obědu si dám polévku s křehkými kukuřičnými plátky, které jsem si koupila včera ve městě a ona hned začala mít prupovídky, že nic nejím a že když si dám toho jejího oběda trochu, tak neztloustnu. Ale to jsem nemohla, byla kaše a karbanátky, vždyť to je strašný.. Ale nakonec to pak vzala v pohodě. Já kukuřičné věci úplně zbožňuju. :D Dávala jsem si i veliý pozor na pitný režim, samozřejmě piju jen čistou vodu, nic jiného si nemůžu dovolit.
Odpoledne jsem opět zkoukla pár dílu 'Zhubni nebo přiber'. Na těch starších dílech prostě totálně ujíždím. Jsem strašně ráda, že nad sebou mám takovou kontrolu. I přes to mě však zaplavovaly pocity, že to tučné jídlo, jako hranolky, tortilla, chipsy atd., bych si hned s chutí dala.. Ale nemůžu! Vždyť kvůli tomuhle jsem taková hnusná, tlustá! Samozřejmě, že jsem to vydržela.. Ale před chvílí tu sestra večeřela sýrové párky, to mi tekly sliny, musím se přiznat.
Vydržím to a až se dostanu na 60kg, slíbila jsem si, že si jeden den dám jídelníček do 500 kcal a třeba si dám i něco více kalorického. I kdybych měla sníst 1 500 kalorickou věc, tak si to dám. Samozřejmě už pak víc toho sníst nemůžu. Ale bude to pro mě taková menší odměna.

Snad se vám dnes dařilo. :)
 


Komentáře

1 Ellie Ellie | 6. srpna 2017 v 19:55 | Reagovat

Nádhera, ten tvůj jídelníček! Gratuluju k úbytku váhy a držím palce, ať se na 60 dostaneš, co nejdřív ;)

PS: nechceš spřátelit?

2 Clare Clare | Web | 7. srpna 2017 v 16:53 | Reagovat

Super jídelníček! :) Je super, že si se udržela. Myslím, že dát si pak jeden "kaloričtější" den, je dobrý nápad :) Je to dobrá odměna a motivace

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama