15.8.2017

15. srpna 2017 v 15:31 | Atiss |  Jídelníček

Zázračný vajíčka!


Snídaně: Cherry rajčata+salátová okurka+2 kukuřičné plátky 109kcal
Svačina: Nic
Oběd: Hovězí polévka do hrnečku+2 kukuřičné plátky 129kcal
Svačina: Kukuřičný plátek+kyselé okurky 63kcal
Večeře: Nic
= 301kcal

Pití: 2 l vody
Pohyb: ??
Ranní váha: 61,9 kg


To jsem od vajíček tedy vážně nečekala! A já měla takové negativní myšlenky. :D To mi po ránu vykouzlilo opravdu úsměv na tváři. Takže vajíčková monodieta? -0,8 kg! To je myslím si, dost dobrý výsledek a jsem za něj ráda. :) Už jen pár kilo a konečně se zbavím té hnusné 60!
Dnes jsem se tedy trochu rozšoupla, překročila jsem můj limit 300 kcal, ale o tu 1 kalorii to nehrotím, takže furt ještě dobré. Zítra vezmu sestru do města, aby si něco koupila a já mám v plánu navštívit nějaký obchody a najít si něco chutného a nízkokalorického, čím bych občas mohla zahřešit. Nemáte nějaký tip? Moc by mi to pomohlo, jdu totiž na lov za něčím, co ani nevím, jestli vůbec existuje. :D A mám v plánu si dát okurkové sushi 6 kousků, už se na to strašně těším. Akorát nevím gramáž a tím pádem kalorie, všude se píše něco jiného a na kalorických tabulkách mě také zmátli. Nevíte, kolik má 1 kousek okurkového sushi gramů/kcal? Pomohly by mi alespoń ty gramy, jelikož já nemám dobrý odhad a nemůžu si to v restauraci vážit na mé váze, zase taový blázen nejsem. :D Ale kdybych se to nedozvěděla, tak z toho pak budu mít špatný pocit.
Já doufám, že toho i více nachodíme, konečně, po delší době.. Jinak nic moc v plánu nemám. Doufám, že to do konce prázdnin stihnu dát pod 60 kg. Byla bych za to opravdu šťastná, snad se mi to povede. Nesmím se přestat snažit, tak snad tomu dnešní jídelníček moc neublížil.

Mějte se krásně a budu ráda, když mi poradíte. <3

 


Komentáře

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama